Valgomojo baldai: kaip tinkamai pasirinkti?

Norite šiuolaikiškai įrengti valgomąjį kambarį? O gal norite sukurti klasikinį stilių? Tam, kad išpildytumėte savo norus, labai svarbu ne tik turėti bendrą vaizdą, bet ir pagalvoti apie kiekvieną detalę – sienas, grindis, baldus, interjero detales. Ypatingai svarbūs yra valgomojo baldai – būtent jie ir užbaigia kambario įvaizdį. Kai kuriais atvejais užtenka tik atnaujinti baldus, jog kambarys taptų šiuolaikiškesnis, patrauklesnis akiai. Tad pateikiame naudingus patarimus, kaip tinkamai pasirinkti baldus.

Valgomojo stalas

Valgomojo stalai – svarbiausi baldai. Būtent į juos ir kris svečių akys. Tad kaip pasirinkti valgomojo stalą? Svarbiausia, jog jis būtų tinkamo dydžio. Galvokite ne tik apie tai, kokio dydžio stalo jums reikia, bet ir apie tai, kaip jis užpildys erdvę. Jei stalas bus per mažas, tuomet erdvė bus tuščia ir vizualiai bus sugadintas kambario interjeras. Nereikia pirkti ir per didelio stalo, kadangi tuomet kambarys atrodys perkrautas. Išmatuokite vietą, kurioje bus statomas stalas ir atkreipkite dėmesį į tai, koks bus būsimo stalo dydis. Svarbu ir dizainas. Pagalvokite, kokį interjerą norite sukurti. Šiais laikais galima rasti įvairių stilių stalų – klasikinį, skandinaviškų, modernių ir t.t. Jums rinktis, kuris idealiai atitiks jūsų poreikius ir vizijas.

Valgomojo kėdės

Kėdes geriausia pirkti tuomet, kai jau yra nupirktas stalas. Tuomet galėsite aiškiai matyti, koks stilius ir spalvos tiks. Labai svarbu, jog kėdės būtų priderintos prie stalo, tačiau tai nereiškia, jog reikia rinktis to pačio gamintojo gaminius. Tik atkreipkite dėmesį į tai, jog kėdės būtinai turi tikti prie stalo, priešingu atveju, jei baldai nederės, kambario interjeras bus sugadintas.

Kambario aksesuarai

Nepamirškite papildomų interjero detalių. Valgomojo baldai neužpildys viso kambario, jis atrodys gana tuščias, jei nebus jokių aksesuarų. Pasirinkite laikrodį, kilimą, paveikslą ir kitus aksesuarus, kurie ne tik užpildys erdvę, bet ir papuoš kambarį. Tiesa, nepamirškite, kad aksesuarus reikia derinti prie baldų, o ne atvirkščiai. Tad įsigyti interjero detales reikėtų tik tuomet, kai jau nupirkti baldai.