Ką dovanoti brangiems žmonėms vestuvių proga?

Artėja draugų vestuvės? Tuomet turbūt jau sukate galvą, ką jiems padovanoti. Tenka pripažinti, jog neretai jaunieji būna nekuklūs ir patys nurodo, ką nori gauti. Dažnai galima pastebėti, jog jauni žmonės prašo, kad dovana būtų pinigai ir jie patys galėtų nusipirkti tai, kas jiems patinka. Visgi, ką pirkti, jeigu nenurodyta? Turbūt vienas iš dažniausių pasirinkimų – kelionės, dovanų kuponai ir panašiai. Svarbu dovanoti praktišką dovaną, kuri tikrai būtų panaudota. Neverta pirkti buitinės technikos virtuvei ar aksesuarų interjerui. Taip pat svarbu atsižvelgti į tai, jog dovana yra skirta dviems žmonėms, tad nedovanokite moteriškus kvepalus ar vyrišką laikrodį, ieškokite dovanos, tinkančios abiems jauniesiems.

Ką dovanoti vestuvių metinių proga?

Vestuvių metinės yra ypatinga šventė jubiliatams. Ką padovanoti tokia proga? Turbūt praktiškiausia dovana – poilsis dviems. Tai ne tik romantiška dovana, bet ir leidžianti pailsėti nuo darbų ir suartėti. Tad jei žinote, kad mylimieji retai kada leidžia laiką kartu ir atostogauja vos kartą per metus, pats metas juos nustebinti unikalia dovana.

Kokią sumą skirti dovanai?

Ne paslaptis, jog lietuviai dažnai taupo, tačiau tuo pačiu ir nenori pasirodyti gobšūs, todėl susiduria su įvairiais klausimais, susijusiais su dovanos kaina. Kiek reikėtų skirti dovanai vestuvių proga? Kiek reikėtų skirti dovanai vestuvių metinių proga? Atkreipkite dėmesį į tai, jog šventėje jūs nemokamai puotausite ir vaišinsitės gardžiais patiekalais, tad dovanos suma turėtų bent padengti šias išlaidas. Jei artimi žmonės jums labai brangūs, galite skirti ir didesnį biudžetą dovanai.

Kodėl svarbu nepamiršti nuoširdaus sveikinimo

Dažnai šiais laikais žmonės koncentruojasi į dovanos paiešką ir pamiršta nuoširdų sveikinimą. Visgi atviruke parašytas sveikinimas neskamba nuoširdžiai, jei jis parašytas kompiuteriu ir tekstas jau nupirkti kartu su atviruku. Sveikinimai vestuvių proga tokie pat svarbūs, kaip ir dovana, tad nepamirškite skirti laiko tam, kad galėtumėte ne tik sukurti gražų sveikinimą, bet ir išrinktumėte atviruką, puikiai tinkantį vestuvių metinių proga. Galite būti tikri, jog tokiu atveju dovana ir sveikinimas bus įvertintas ir jubiliatai jausis dėkingi.