Serviravimo indai – kaip sukurti gražų vaizdą?

Norint skaniai pavalgyti, labai svarbu ne tik maistas, bet ir kaip atrodo stalas, kokioje aplinkoje pietaujame ar vakarieniaujame. Juk kartais tam tikrų restoranų nesirenkame ne vien tik dėl pačio maisto, bet ir aplinkos. Tačiau jeigu norite valgyti gražiai, nėra būtina kiekvieną dieną važinėti po restoranus, puikią aplinką galima susikurti ir namuose. Svarbu žinoti tam tikras taisykles, kurios ir leis viską sukurti. Tad apie tai ir norime papasakoti daugiau šiame straipsnyje.

Stenkitės derinti viską tarpusavyje

Tikriausiai jau ne kartą teko pasinaudoti tokia taisykle ir kur norima sukurti pakankamai gražų vaizdą, viską reikia derinti tarpusavyje. Lygiai tokia pati situacija yra tada, kai bandome gražiai paserviruoti stalą. Tikrai nereikėtų rinktis bet kokių indų, dėti pačias įvairiausias spalvas (aišku, gali pasitaikyti tokių situacijų, kai yra rengiamas tam tikras vakarėlis, kuris turi temą ir tada viskas turi būti kaip įmanoma spalvočiau). Tačiau jeigu tai yra įprasta vakarienė ar pietūs, stenkitės turėti kaip įmanoma vienodus indus, kad vyrautų vos kelios spalvos, tada viską padaryti bus kur kas paprasčiau.

Jeigu pavyksta, pirkite iš vienos parduotuvės

Serviravimo indai gali parsiduoti įvairiose parduotuvėse, tad tikrai daugelis tam tikrą dalį nusipirks iš vienos, kitą iš kitos ir taip po tam tikro laikotarpio bus pakankamai sunku viską suderinti. Tad jeigu norite atsinaujinti visus savo turimus indus, verta pasirinkti vieną kokybišką parduotuvę ir iš ten išsirinkti visko, ko reikia. Dažniausiai tokiose parduotuvėse vyrauja tam tikras stilius, tad kyla kur kas mažesnė tikimybė, kad nusipirksite to, ko nereikia ar to, kas bus sunkiau priderinama.

Nepamirškite ir kitų interjero detalių

Kad visas vaizdas ant stalo būtų tikrai gražus, reikia nepamiršti panaudoti interjero dekoracijos. Jų dėka galima sukurti visai kitokį vaizdą, jis nebus toks tuščias ir “šaltas”. Vėlgi, interjero dekoracijas verta naudoti pagal aplinkybes. Jeigu tai yra įprasti pietūs ar vakarienė, tai galbūt nereikėtų per daug visko išpuošti, verta turėti gražią žvakidę ar kitą panašų daiktą. Jeigu vyks didesnė šventė, tai verta ant stalo padėti puokštę, ją merkite į stilingą vazą. Ir iš karto galėsite pastebėti, kaip pasikeičia vaizdas ir jis tampa kur kas gražesnis ir prie tokio stalo sėdėti, valgyti ir leisti laiką bus kur kas maloniau.