Pigios šeimos atostogos: kaip sutaupyti?

Šeimos atostogų planavimas gali ne tik kelti daug streso, bet ir pareikalauti nemažų finansinių išlaidų. Žinoma, visko numatyti nepavyksta, todėl gali pasitaikyti nenumatytų išlaidų ir kelionės metu. Vis dėlto, laiku pradėjus organizuoti kelionę ir tinkamai šiai pasiruošiant, galima sutaupyti nemažai pinigų ir būti pasiruošus bet kokiems atvejams. Toliau pasidalinsime naudingomis įžvalgomis, kurios leis efektyviai valdyti šeimos biudžetą.

Ieškokite kelionių pasiūlymų

Keliaujant su mažaisiais poilsiautojais bene geriausia ieškoti atostogų pasiūlymų viskas įskaičiuota arba ULTRA viskas įskaičiuota. Į tokių pasiūlymų kainas įskaičiuotos ne tik nakvynės viešbutyje, pervežimai, skrydžiai ir bagažas, bet ir maitinimas bei kelionės vadovo paslaugos. Kai kurie viešbučiai siūlo maitinimą netgi visą parą, todėl praleidus vakarienę, galima nesibaiminti ir eiti į dirbantį restoraną.

Be viso to, viešbučiuose yra vaikams skirtų baseinų, žaidimo erdvių ir kiekvieną dieną yra rengiamos įvairios programos vaikams. Dėl to vaikai turės, ką veikti visą dieną, o tėveliai taip pat nenuobodžiaus, nes viešbučių teritorijose įprastai yra ir SPA centrų, lauko užsiėmimų, baseinų bei treniruoklių salės.

Planuokite iš anksto

Jeigu ieškote pigios kelionės dviem su vaikais ar didesnei šeimai, geriausia dairytis atostogų pasiūlymų iš anksto. Didžiausi kelionių išpardavimai būna Adventur tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos metu. Ši paroda įprastai vyksta sausio-vasario mėnesiais. Parodos metu galite iš anksto įsigyti pavasario, vasaros, rudens ar net kitos žiemos atostogų paketus už mažesnę kainą.

Įsigykite draudimą

Medicininių išlaidų ir nelaimingų atsitiktinumų draudimas leis išvengti netikėtų išlaidų kelionės metu. Norėdami įsigyti geriausią draudimą, kreipkitės į kelias skirtingas draudimo bendroves ir palyginkite jų pateiktus pasiūlymus visai šeimai. Įsigiję draudimą, galėsite jaustis ramesnį, jeigu prireiktų vizito į kliniką ar kitų paslaugų.

Taigi, iš ankstinė kelionių pasiūlymo paieška ir draudimo įsigijimas leidžia sutaupyti ir išvengti papildomų išlaidų atostogų metu. Žinoma, kai kurios kelionių agentūros gali suteikti galimybę įsigyti kelionę išsimokėtinai, todėl galima efektyviai valdyti šeimos biudžetą. Be to, nespėjus iš anksto įsigyti kelionės paketo, galima įsigyti paskutinės minutės pasiūlymą už optimalią kainą