Kaip prižiūrėti nagus tarp manikiūro vizitų?

Gražūs ir sveiki nagai reikalauja nuolatinės priežiūros, ne tik apsilankymų pas manikiūristą metu. Tinkama nagų priežiūra tarp manikiūro vizitų gali padėti išlaikyti jų stiprumą, sveikatą ir estetinį vaizdą. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip prižiūrėti nagus tarp manikiūro vizitų, kad jie visuomet atrodytų puikiai.

Tinkamas drėkinimas

Vienas iš svarbiausių nagų priežiūros aspektų yra drėkinimas. Sausi nagai ir odelės gali tapti trapūs ir linkę lūžinėti. Naudokite rankų kremą ir nagų odelių aliejų kasdien, kad išlaikytumėte drėgmę. Ypatingą dėmesį skirkite odelėms – švelniai masažuokite aliejų į odeles, kad jos būtų minkštos ir sveikos.

Tinkama mityba

Sveiki nagai prasideda nuo tinkamos mitybos. Įtraukite į savo racioną maisto produktus, turinčius daug baltymų, vitaminų ir mineralų, kurie yra būtini nagų augimui ir stiprumui. Ypač svarbūs yra biotinas, cinkas ir vitaminas E. Valgykite daugiau vaisių, daržovių, riešutų ir žuvies, kad jūsų nagai būtų sveiki ir stiprūs.

Nagų apsauga

Apsaugokite nagus nuo pažeidimų ir cheminių medžiagų. Naudokite pirštines, kai atliekate namų ruošos darbus ar dirbate su cheminėmis medžiagomis, pavyzdžiui, plovikliais ar valymo priemonėmis. Pirštinės padės išvengti nagų lūžinėjimo ir odelių sausumo.

Teisingas nagų kirpimas ir formavimas

Tinkamai kirpkite ir formuokite nagus, kad išvengtumėte lūžinėjimo ir skilimų. Naudokite kokybišką nagų dildę, kad formuotumėte nagus viena kryptimi, vengiant pirmyn-atgal judesių, kurie gali pažeisti nagų struktūrą. Jei nagai yra labai ilgi, pirmiausia juos švelniai patrumpinkite nagų žirklutėmis, o tada suteikite norimą formą dildės pagalba.

Pasimokyti nagų meno galite Beauty Nail Akademija.

Poilsio periodai be lako

Leiskite nagams pailsėti nuo nagų lako. Nuolatinis nagų lakavimas gali išsausinti nagus ir susilpninti jų struktūrą. Kartais leiskite nagams pabūti be lako, kad jie galėtų atsigauti ir sustiprėti. Šio laikotarpio metu intensyviai drėkinkite nagus ir odeles, kad jie būtų sveiki ir stiprūs.

Reguliarus švelnus šveitimas

Nagų odelių ir aplinkinių odos plotų šveitimas padeda pašalinti negyvas odos ląsteles ir skatina sveiką nagų augimą. Naudokite švelnų šveitiklį arba specialų šveitiklį nagams kartą ar du per savaitę. Tai padės išlaikyti nagus ir odeles sveikus bei estetiškai patrauklius.

Naudokite stiprinančius priemones

Jei jūsų nagai yra trapūs ar linkę lūžinėti, naudokite stiprinančius nagų priemones. Tai gali būti specialūs nagų lakai ar serumu, kuriuose yra stiprinančių ingredientų, tokių kaip kalcis ar keratinas. Reguliarus šių priemonių naudojimas padės sustiprinti nagus ir išvengti jų pažeidimų.

Venkite nagų kramtymo ir žalingų įpročių

Nagų kramtymas ir kiti žalingi įpročiai gali rimtai pakenkti nagų sveikatai ir estetikai. Jei turite šį įprotį, stenkitės jį kontroliuoti arba naudoti priemones, kurios padėtų jo atsisakyti, pavyzdžiui, specialius kartaus skonio lakus. Taip pat venkite naudoti nagus kaip įrankius, pavyzdžiui, atidarinėjant dėžes ar skriemuliuojant etiketes, nes tai gali susilpninti nagų struktūrą ir sukelti lūžinėjimą. Apsaugodami nagus nuo mechaninių pažeidimų ir žalingų įpročių, galite išlaikyti juos sveikus ir stiprius tarp manikiūro vizitų.

Išvada

Tinkama nagų priežiūra tarp manikiūro vizitų yra būtina, kad nagai būtų sveiki, stiprūs ir gražūs. Drėkinimas, tinkama mityba, apsauga, teisingas nagų kirpimas, poilsio periodai be lako, švelnus šveitimas ir stiprinančios priemonės yra pagrindiniai aspektai, kuriuos reikėtų įtraukti į savo nagų priežiūros rutiną. Skirdami šiek tiek laiko ir pastangų nagų priežiūrai kasdien, galite džiaugtis sveikais ir stipriais nagais, kurie visada atrodys puikiai.